Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel 20 października wydała swój nowy wyczekiwany przez wszystkich album „Discordia” i jest obecnie w trakcie ekskluzywnej trasy „Total Tour”.

Sylwestrowy koncert w Krakowie będzie jednym z tylko dwóch specjalnych koncertów, które Natalia zagra w tym roku poza trasą Total Tour. Szykuje się więc naprawdę szczególne wydarzenie!

Discordia” to drugi album Natalii Nykiel, który ukazał się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”).

W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek.
Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.

Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.
Na edycji specjalnej płyty znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho