Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Sylwester 2014 - rozpoczynamy odliczanie!

« wstecz
Dodano: wtorek, 23 grudnia 2014

31 grudnia na krakowskim Rynku zapanuje radość i zabawa, przy akompaniamencie zapewnionym przez najlepszych polskich artystów. Nadejście Nowego Roku będziemy świętować zarówno z widzami zgromadzonymi na płycie Rynku, jak i z tymi zasiadającymi przed ekranami telewizorów. Na scenie o szerokości 50 m i wysokości sięgającej 17 m będą królować gwiazdy polskiej estrady: wokaliści, performerzy i tancerze. Zabawę na Rynku rozpoczynamy o 19:00, a na transmisję na antenie stacji TVN zapraszamy już od 20:00.

W trakcie muzyczno-świetlnego widowiska, które potrwa do godz. 1.30 będziemy świadkami niezapomnianego show, które Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i telewizja TVN przygotowali dla wszystkich świętujących nadejście Nowego Roku!

Sylwestrową zabawę Kraków – Miasto Królów nagrywać będzie 14 nowoczesnych kamer, a widzowie zgromadzeniu na płycie Rynku będą mogli podziwiać artystów dzięki czterem wielkim ekranom, z których dwa zlokalizowane będą na wysokości sceny. Nowy Rok powitamy imponującym, nowoczesnym pokazem świetlnym, w czasie którego wykorzystane zostanie 1600 świateł, w tym 1300 inteligentnych punktów świetlnych. Moc, która zasili scenę i efekty wizualne to 6.5 MW. Taka ilość energii z powodzeniem mogłaby zaopatrzyć 50-tysięczne miasto!

Zapraszamy gorąco na wspólne świętowanie nadejścia Nowego Roku!Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho