Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Znamy kolejnych wykonawców!

« wstecz
Dodano: poniedziałek, 7 grudnia 2015

W tym roku na Rynku Głównym w Krakowie wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady. Do grona wcześniej ogłoszonych wykonawców dołączają: Maciej Maleńczuk z projektem Jazz for Idiots, Honorata Skarbek oraz Red Lips. To jednak nie koniec! Na krakowskiej scenie pojawią się również: Kozak System, Future Folk, Antek Smykiewicz, a także Marta Podulka, Michał Szpak, Sabina Jeszka, Paweł BIBa Binkiewicz i Natalia Capelik-Muianga - finaliści programów Mam Talent! oraz X Factor.

W sylwestrową noc w Krakowie zobaczymy również właścicielkę jednego z najpiękniejszych głosów w Polsce Justynę Steczkowską. Artystka zaprezentuje m.in. utwory ze współpracy z Orkiestrą Cygańską i sprawi, że sylwestrowy koncert na długo pozostanie w naszej pamięci. Nowy Rok powitamy w pierwszorzędnym, gwiazdorskim towarzystwie, a hasłem tegorocznej imprezy sylwestrowej w Krakowie będzie słowo "fun”, oznaczające świetną zabawę.

Przypominamy, że swoją obecność w sylwestrowej zabawie potwierdziły już takie gwiazdy polskiej estrady jak: Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Magda Steczkowska, Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska i Afromental. Gospodarzami imprezy będą popularni prezenterzy stacji TVN: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak, a choreografię widowiska przygotuje się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

FUNtastyczny Sylwester rozpocznie się o godzinie 19:00 na płycie Rynku Głównego w Krakowie. Transmisja z wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 19:45.

Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho