Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Ruszyła budowa sylwestrowej estrady!

« wstecz
Dodano: piątek, 11 grudnia 2015

Już niebawem wspólnie będziemy świętować nadejście Nowego Roku na Rynku Głównym w Krakowie! Niezwykła, multimedialna scena, na której pojawią się największe polskie gwiazdy będzie gotowa za niecałe trzy tygodnie!

W tym roku scena zmieni swoje położenie! Będzie ustawiona z drugiej strony płyty Rynku, pomiędzy ul. Sławkowską a ul. Św. Jana, zwrócona w stronę Wieży Ratuszowej i ul. Szewskiej. Zmieni się tym samym organizacja przestrzeni, o czym będziemy na bieżąco informować. Tegoroczna scena na pewno zrobi na Was wrażenie - z pewnością będzie to imponująca konstrukcja, dzięki której cała impreza będzie wspaniałym show multimedialnym, pokazem światła i dźwięku.

Wczoraj, na krakowskim Rynku pojawili się specjaliści odpowiedzialni za budowę sceny i wszystkich elementów scenograficznych, które zapewnią niezwykłą oprawę widowiska.

Ogromna scena, zaawansowana technicznie instalacja świetlna składająca się z 1600 świateł, w tym 1300 inteligentnych punktów świetlnych, sprawią, że impreza w Krakowie będzie spektakularnym zwieńczeniem 2015 roku!

Postępy w budowie będziemy relacjonować dla Was także na Instagramie: @krakowfestivaloffice.Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho