Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Jesteśmy już prawie gotowi!

« wstecz
Dodano: środa, 30 grudnia 2015

Już jutro wspólnie będziemy świętować nadejście Nowego Roku na krakowskim Rynku. Spektakularna multimedialna scena między ulicą Sławkowską i św. Jana, na której gościć będziemy największe gwiazdy polskiej estrady jest już prawie gotowa!

Sztab techniczny, specjaliści z dziedzin akustyki, oświetlenia i techniki scenicznej sprawią, że powitanie Nowego Roku w Krakowie będzie niezapomnianym przeżyciem. 30 tirów sprzętu, kilometry kabli, tysiąc metrów kwadratowych zaplecza prąd, który mógłby zasilić niejedno krakowskie osiedle oraz multimedialna scena, o szerokości 50 m i wysokości sięgającej 20 m, pokaz światła i dźwięku tworzony przez blisko 1500 świateł i laserów, w tym ponad tysiąc inteligentnych punktów świetlnych zagwarantują znakomite, spektakularne show, podczas którego usłyszymy znane i lubiane hity w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Przypominamy, że swoją obecność w sylwestrowej zabawie potwierdziły takie gwiazdy polskiej estrady, jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Magda Steczkowska, Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska i Afromental. Gospodarzami imprezy będą popularni prezenterzy stacji TVN: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak, a choreografię widowiska przygotuje się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Na krakowskiej scenie pojawią się również: Maciej Maleńczuk z projektem Jazz for Idiots, Kozak System, Future Folk, Antek Smykiewicz, a także Marta Podulka, Michał Szpak, Sabina Jeszka, Paweł BIBa Binkiewicz i Natalia Capelik-Muianga - finaliści programów Mam Talent! oraz X Factor.

FUNtastyczny Sylwester rozpocznie się o godzinie 19:00 na płycie Rynku Głównego w Krakowie. Transmisja z wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 19:45.

Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho