Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Niezapomniany Sylwester w Krakowie!

« wstecz
Dodano: niedziela, 1 stycznia 2017

Na trzech scenach, w trzech dzielnicach przy trzech muzycznych klimatach mieszkańcy Krakowa witali Nowy Rok. Nowa formuła została ciepło przyjęta przez uczestników wydarzenia. Na Sylwestrze w Krakowie bawiło się bezpiecznie 90 tysięcy osób, w tym 20 tysięcy przed samą Sceną Główną.

Sylwester w Krakowie rozpoczął się o 21.00, symultanicznie, na Rynku Głównym i w Nowej Hucie. W pobliżu Sukiennic publiczność oczarował występ Teatru KTO, który zaprezentował nocną wersję spektaklu „Pereginus”. Przy Teatrze Ludowym dla uczestników sylwestrowej prywatki zaczął swój koncert ViniBand.

O 22.30 na Scenie Głównej pojawiła się Charlie, która swoim setem przez godzinę rozgrzewała publiczność. Jednocześnie, w namiocie na Rynku Podgórskim, Waldemar Domański i Michał Wasilewski znany jako dj Vasil rozpoczęli pojedynek na najbardziej znane przeboje minionych dekad.

Pół godziny przed północą na Scenie Głównej swój koncert rozpoczęła formacja XXANAXX. Zespół, w czteroosobowym składzie, zaprezentował utwory z obu autorskich albumu. Artyści nie zapomnieli o swoich największych hitach – „Story”, „Stay” czy „Disappear”.

Nowy Rok powitano jednocześnie na trzech scenach. Zmianę datę podkreśliły wystrzały confetti, w deszczu których uczestnicy Sylwestra w Krakowie składali życzenia najbliższym.

Organizatorzy – Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe dziękują za wspólną zabawę.

ArcelorMittal, mecenas Sylwestra w Krakowie, życzy do siego roku!Fot. W. Wandzel wandzelphoto.com

Fot. W. Wandzel wandzelphoto.com


Fot. W. Wandzel wandzelphoto.com

Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho