Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Aleja Hitów w Alei Róż!

« wstecz
Dodano: poniedziałek, 11 grudnia 2017

Aktorzy Teatru Ludowego dołączają do Sylwestra w Krakowie!

Weronika Kowalska, Jacek Wojciechowski, Jan Nosal i Karol Polak, aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie, dołączają do Sylwestra w Krakowie. Podczas koncertu przemianują nowohucką Aleję Róż w Aleję Hitów. Przy akompaniamencie muzyków Marcina Chatysa, Szymona Aleksandra Piotrowskiego i Macieja Salusa, wykonają największe i niezapomniane przeboje polskich oraz zagranicznych gwiazd. Zabrzmią utwory m.in. Republiki, Lady Punk, Manaamu, Czesława Niemena, Leonarda Cohena i Boba Dylana. Artyści zapowiadają niespodzianki!

Sylwester w Krakowie po raz drugi gości w Nowej Hucie. W tym roku na wspólną zabawę zapraszamy do namiotu ustawionego w Alei Róż, do którego zapraszamy na wspólną zabawę mieszkańców i gości.

Podczas tegorocznego Sylwestra w Krakowie zapraszamy do zabawy także na trzech pozostałych scenach. Na Rynku Głównym zagrają: Kasia Moś, Bovska, Natalia Nykiel oraz krakowska didżejka Olivia. W TAURON Arena Kraków wystąpią Szpaku i jego Chory Band, Rasmentalism, Młody Ambasador Polszczyzny Łona, któremu będzie towarzyszyć stały kompan Webber oraz zespół The Pimps, a także Ten Typ Mes. W namiocie na Rynku Podgórskim wystąpią natomiast Boba Jazz Band, raper L.U.C. wraz z Krystyną Prońko i Wojciech Pijanowski ze specjalnym setem didżejskim.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Do TAURON Arena Kraków obowiązują jednak bezpłatne wejściówki. Kolejna pula trafi do serwisu Evenea.pl już w najbliższy czwartek (14 grudnia).

Na Sylwestra w Krakowie zapraszają Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho