Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Sylwester w Krakowie już w niedzielę! Kolejna pula wejściówek dostępna.

« wstecz
Dodano: środa, 27 grudnia 2017

Na każdej z czterech scen Sylwestra w Krakowie wystąpią artyści, którzy zapewnią niezapomniane przeżycia i moc wspomnień z koncertów i imprez! Od dziś (27.12., środa) jest dostępna na Evenea.pl kolejna pula bezpłatnych wejściówek do TAURON Arena Kraków, gdzie zagrają Ten Typ Mes, Łona i Webber, Rasmentalism oraz Szpak z Chory Band.

31 stycznia Rynkiem Głównym zawładną kobiety. Naprzeciw Wieży Ratuszowej stanie scena, na której wystąpią: Kasia Moś, Bovska, oraz Natalia Nykiel, której koncert będzie jednym z dwóch specjalnych występów wokalistki poza trasą Total Tour 2017, promujących jej ostatnią płytę. Na zakończenie zagra krakowska didżejka Olivia, doskonale znana miłośnikom ambitnej muzyki klubowej w coraz większej liczbie krajów Europy Zachodniej.

Wojciech Pijanowski zadba w namiocie na Rynku Podgórskim, nie tylko o szczęśliwe przywitanie Nowego Roku, ale i zapewni uśmiech fortuny mieszkańcom Krakowa na cały 2018 rok. Przed występem popularnego prezentera, raper L.U.C wraz z Krystyną Prońko pokażą jak muzyka łączy pokolenia w swoim projekcie specjalnym. Jeszcze wcześniej zagra Boba Jazz Band: jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz, który z całą pewnością rozgrzeje publiczność w ten sylwestrowy wieczór.

Tanecznie będzie też w nowohuckiej Alei Róż, gdzie o rozruszanie publiczności zadbają Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki, i Michał Wasilewski, znany jako dj Vasil. Stoczą oni „didżejską bitwę na utwory”, prezentując taneczną muzykę rozrywkową różnych pokoleń. Wystąpią tam też Companions. Aktorzy Teatru Ludowego w Krakowie: Weronika Kowalska, Jacek Wojciechowski, Jan Nosal i Karol Polak przemianują nowohucką Aleję Róż w Aleję Hitów.

W TAURON Arena Kraków zagra zasłużony krakowski raper Szpak wraz z Chory Band. Następnie na scenie pojawi się ceniona formacja Rasmentalism. Po nich zgromadzona w TAURON Arenie Kraków publiczność usłyszy duet Łona i Webber. Zabawę sylwestrową rozkręci też z pewnością Ten Typ Mes, który zagra jako ostatni tej nocy.

Zobacz także:

 

Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho