Krakowskie Biuro Festiwalowe TVN


Sylwester w Krakowie - Facebook

Prowadzący

« wstecz
Olivier Janiak

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Po studiach pracował w agencji reklamowej, ale miał większe ambicje i po wygranym castingu trafił do TVN-owskiego programu Big Star Party. Od 2001 roku został prowadzącym magazyn towarzysko-kulturalny Co za tydzień i jest jego wizytówką do dnia dzisiejszego. Przeprowadził wywiady z największymi gwiazdami kina i muzyki m.in. z Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Shakirą, Kevinem Spaceyem, Kylie Minogue, Johnnym Deppem i grupą Pussycat Dolls. Udowodnił też, że świetnie radzi sobie jako konferansjer.

Patricia Kazadi

Piosenkarka, aktorka i prezenterka. Uznawana za jedną z bardziej charakterystycznych, polskich gwiazd młodego pokolenia. Zagrała w 14 serialach i filmach. Prowadziła programy w takich stacjach jak TVN, TVN Lingua oraz TVN Warszawa. W programie YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz pokazała prawdziwą charyzmę. Po odejściu Jarosława Kuźniara, została nową prowadzącą program X Factor.

Magda Mołek

Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość (czytaj: karierę) związała ze szklanym ekranem.

Marcin Prokop

Swoją dziennikarską pasję odkrył po studiach na wydziale finansów, gdy stwierdził, że siedzenie za biurkiem w banku nie jest dla niego. Sam o sobie mówi, że jest człowiekiem multimedialnym.


Factory Kraków Arcelor Mittal Partner dla Krakowa Partner Dla Krakowa
© Krakowskie Biuro Festiwalowe 2018 | Created by Yoho